Однотонна парасоля тростина на 24 карбонових спиці від фірми Toprain, якісний захисник від дощу і вітру.
Каркас парасольки повністю виготовлений з високоякісних матеріалів.
Він здатний протистояти сильним вітрам і зливам. Дана парасолька має 24 карбонові спиці.
Завдяки карбонової спиці каркас витримує пориви вітру, при цьому залишатися цілим.

Пластикова ручка і металевий стрижень.

Особливість.
Забезпечений системою "анти-вітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасольку в чохол це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toprain |
| Колір | Рожевий |
| Кількість спиць куполу | 24 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Карбон |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Механізм | Механіка |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип парасольки | Тростина |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 625 г |
| Довжина спиці | 59 см |
| Довжина у складеному вигляді | 86 см |
| Діаметр купола парасольки | 103 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Однотонний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525 ₴



