Парасолька торгової марки Fiaba, якісний захисник від дощу.
Каркас парасольки виготовлений із високоміцних матеріалів.
Купол має в наявності 8 карбонових спиць і закінчення зі скловолокна.
Завдяки поєднанню різних матеріалів спиці, парасолька не ламає при вивертанні від вітру.
Висока щільність тканини купола і передова якість барвників, що приймаються, надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Маленька, але зручна пластикова ручка.
Щоб уникнути псування купола парасольку, рекомендуємо носити в чохлі і висушеним.
Особливість: парасолька легка, компактна і зручна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiaba |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Нейлон |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Механіка |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 260 г |
| Довжина спиці | 53 см |
| Довжина у складеному вигляді | 24 см |
| Діаметр купола парасольки | 5 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 56 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Однотонний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 147 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.



