Жіноча парасоля повний автомат т.м. "Fiaba" якісний захисник від дощу.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних і якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Парасоля має в наявності 12 спиць з металу, подвійного карбону і пластикового закінчення.
Завдяки такому каркасу парасоля має хорошу вітростійкість.
Потовщена ніжка і зручна пластикова ручка що дозволяє добре утримує купол парасольки при проривах вітру.
Особливість: Оснащений системою "антивітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передова якість прийнятих барвників надають парасолі відмінні водовідштовхувальні властивості та довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть його в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Щоб уникнути псування купола парасольку рекомендуємо носити в чохлі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiaba |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 12 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 500 г |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Діаметр купола парасольки | 103 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 64 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 298 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.



