Парасолька автомат на 16 подвійних карбонових спиць від Fiaba
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: F25-1601
343 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий парасольку повний автомат т. м. "Fiaba" якісний захисник від дощу.
В наявності колір хакі та блакитний.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Зонт має в наявності 16 спиць з металу, карбону і пластикового закінчення.

Завдяки даному каркаса парасолька має хорошу вітро-стійкість.
Парасолька має потовщену ніжку і зручну пластикову ручку що дозволяє добре утримує купол парасольки при поривах вітру.
Парасольки йдуть в упаковці по дванадцять штук.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiaba |
| Тип парасольки | Складаний |
| Механізм | Автомат |
| Стать | Жіноча |
| Кількість додавань | 3 |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал спиць | Карбон, Пластик, Сталь покрита фарбою |
| Кількість спиць куполу | 16 шт. |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 103 см |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Вага парасольки | 590 г |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 64 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 343 ₴












