Чоловіча парасоля автомат на 16 спиць від торгової марки "Frei Regen".
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Парасолька має в наявності 16 спиць з металу, подвійного карбону і пластикового закінчення.

Завдяки такому каркасу парасолька має хорошу вітростійкість.
Потовщена ніжка і зручна ручка гак.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frei Regen |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 16 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Гак, шкірозамінник |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 515 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 35 см |
| Діаметр купола парасольки | 103 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴










