Жіноча парасоля автомат в 4 складання довжиною 23 сантиметри з полегшеним каркасом.
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів.
Спеціальний сплав спиці, робить його міцним і легким.

Стовщена ніжка і маленька ручка.
Парасолька упакований в коробку по дванадцять штук.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiaba |
| Кількість додавань | 4 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 355 г |
| Довжина спиці | 52 см |
| Довжина у складеному вигляді | 23 см |
| Діаметр купола парасольки | 94 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 313 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.









