Однотонна парасолька тростина на 16 карбонових спиць із сріблястим просоченням зсередини.
Каркас тростини виготовлений з якісних матеріалів. Шістнадцять карбонових спиць надають парасольці тільки легкості, міцності та надійності.

Завдяки цьому каркасу парасолька залишається цілою навіть якщо її виверне порив вітру.
Парасолька має металевий стрижень і прогумовану ручку гачком.
Упаковані парасольки у коробку по 12 штук, де кілька різних відтінків.

А також є зручний чохол із шнурком.
Особливість: Висока щільність тканини купола і передова якість барвників, що приймаються, надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toprain |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Фіолетовий |
| Кількість спиць куполу | 16 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Карбон |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Гак, прогумована |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Тростина |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 570 г |
| Довжина спиці | 66 см |
| Довжина у складеному вигляді | 87 см |
| Діаметр купола парасольки | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525 ₴




