Жіноча парасолька автомат в 4 складання і завдовжки 23 сантиметри з полегшеним каркасом.
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів.
Спеціальний сплав спиці робить його міцним і легким. Два крайні елементи спиці виготовлені з карбону і скловолокна, що дає каркасу можливість вигинатися від вітру і залишатися при цьому цілим.
Потовщена ніжка та маленька ручка.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bellissima |
| Країна виробник | Угорщина |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
| Кількість додавань | 4 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Скловолокно, Карбон, Нержавіюча сталь |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 350 г |
| Довжина спиці | 53 см |
| Довжина у складеному вигляді | 23 см |
| Діаметр купола парасольки | 94 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 58 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 547 ₴








