Жіноча парасолька автомат на 12 спиць "антивітер" від фірми "Water Town", якісний супутник в дощову погоду.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних та якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Парасоля має в наявності 12 карбонових спиць. Кожна спиця складається з чотирьох секційного карбону та подвійного закінчення.
Завдяки даному каркасові парасолька має хорошу вітростійкість.
Парасоля має потовщену ніжку і зручну пластикову ручку що дозволяє добре утримує купол парасольки при поривах вітру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Water Town |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 12 шт. |
| Матеріал купола | Сатин |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 550 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 30 см |
| Діаметр купола парасольки | 103 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴








