Жіноча парасолька напівавтомат на 9 спиць "антивітер" від фірми "TSL", якісний супутник в дощову погоду.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних та якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Парасоля має в наявності 9 спиць з фібергласу і пластикове закінчення.

Завдяки даному каркасові парасолька має хорошу вітростійкість.
Парасоля має потовщену ніжку і зручну пластикову ручку що дозволяє добре утримує купол парасольки при поривах вітру.

Дана модель парасольки упакована в коробку по 12 штук де шість різних відтінків та декілька візерунків.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Три Слона |
| Країна виробник | Китай |
| Візерунки і принти | Країни, міста |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал купола | Сатин |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 480 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Діаметр купола парасольки | 98 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 322 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.












