



Парасолька повний автомат на 10 подвійних карбонових спиць R0633M
- В наявності
- Код: R 0633M
613 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Однотонна парасолька повний автомат т. м. "Bellissimo", якісний захисник від дощу.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Парасоля має в наявності 10 спиць з металу, подвійного карбону та пластикового закінчення.
Завдяки цьому поєднанню спиць, парасолька має хорошу вітростійкість.
Парасолька має потовщену ніжку і зручну пластикову ручку що дозволяє добре утримує купол парасольки при поривах вітру.
Модель має шість відтінків кайми.
Особливість: Забезпечений системою "антивітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передова якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості й довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасольку в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Щоб уникнути псування купола парасольку, рекомендуємо носити в чохлі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bellissima |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 500 г |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Діаметр купола парасольки | 103 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 65 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 613 ₴






