Чорна парасоля автомат Mario з чотирьох сегментною спицею 4*2 R0150MR
- В наявності
- Код: R 0150MR
700 ₴
609 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча парасоля повний автомат на 9 спиць надійний захисник від дощу.
Каркас парасольки виготовлений з матеріалу.
Завдяки такому каркаса парасолька залишається цілим навіть якщо його виверне вітер.
Потовщена ніжка і зручна маленька пластикова ручка.
Завдяки своєму розміру і вазі парасолька може носити і підліток.
Особливість: Забезпечений системою "анти вітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передове якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mario |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Карбон, Нержавіюча сталь |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 360 г |
| Довжина спиці | 53 см |
| Довжина у складеному вигляді | 30 см |
| Діаметр купола парасольки | 97 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 609 ₴









