Однотонна дитяча парасолька з маленьким малюнком для дітей на 4-7 років.
Каркас парасольки виготовлений із високоміцної сталі з покриттям, що запобігає корозії.

Модель запакована в коробку по дванадцять штук де кілька різних відтінків.
Купол парасольки однотонний із маленьким малюнком.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SL |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вага парасольки | 250 г |
| Довжина спиці | 50 см |
| Довжина у складеному вигляді | 69 см |
| Діаметр купола парасольки | 85 см |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Нейлон |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Тростина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 105 ₴
- Мінімальне замовлення: 4 шт.



