Дитяча прозора парасолька з ведмедиками на 3-6 років R09007FR
- В наявності
- Код: R 09007FR
298 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча прозора парасолька на 3-6 років порадує і захистить вашу дитину від дощу в негоду.
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії. Зонт має в наявності 8 пластикових спиць.
Парасольки йдуть в упаковці по дванадцять штук де шість різних візерунків.

Догляд.
Матеріал купола парасольки потрібно берегти від гострих і розпечених предметів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага парасольки | 260 г |
| Довжина спиці | 47 см |
| Довжина у складеному вигляді | 68 см |
| Діаметр купола парасольки | 75 см |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Полівініл |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою, Пластик |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Тростина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 298 ₴




