

Парасолька напівавтомат на 8 спиць від фірми "Fiaba"
- В наявності
- Код: R 0304
241 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Парасолька напівавтомат з молодіжним дизайном від фірми "Fiaba".
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Купол парасольки містить 8 металевих спиць і пластикове закінчення.
Потовщена ніжка і зручний дизайн маленької ручки.

Парасольки упаковані в коробку по дванадцять штук, де кілька візерунків та відтінків.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiaba |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Нержавіюча сталь |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 400 г |
| Довжина спиці | 55 см |
| Довжина у складеному вигляді | 31 см |
| Діаметр купола парасольки | 97 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 58 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 241 ₴




