Президентська парасоля автомат на 16 спиць карбон 2*2 123 см R01668MR
- В наявності
- Код: R 01668MR
831 ₴
723 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чорна парасоля повний автомат від фірми "Mario" якісний захисник від дощу і вітру.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Парасоля має в наявності 16 спиць з металу, карбону і пластикового закінчення.

Завдяки даному каркасу парасоля витримує пориви вітру.
Зручна пластикова ручка дозволяє добре утримує купол парасольки при проривах вітру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mario |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 16 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 700 г |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 35 см |
| Діаметр купола парасольки | 123 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 64 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 723 ₴









