Жіноча парасолька тростина з літніми візерунками від фірми "Lantana".
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1214/4
459 ₴
Показати оптові ціниЖіноча тростина на 8 пластикових спиць від фірми "Lantana" елегантний і якісний захисник від дощу та вітру.
Парасолька-тростина має просту та надійну конструкцію, цим істотно пояснюється її популярність. Спиці без зчленувань роблять купол жорстким і округлим, ніж купол складаної парасольки. Це не тільки красиво, але й зручно — вода легко скочується з купола, парасолька швидше сохне. Парасолька-тростина елегантна й аристократична.
Каркас парасолька повністю виготовлена з якісних матеріалів. Він здатний протистояти сильним вітрам і зливам. Ця парасолька налічує 8 пластикових спиць.

Нових технології каркаса дають змогу витримувати пориви вітру, водночас залишатися цілим.
Елегантна шкіряна ручка у формі гачка та надійний металевий стрижень добре утримує тростину.

Парасольки йдуть у пакованні по дванадцять штук, у якій кілька візерунків і відтінків.

Щоб уникнути псування купола парасольок, рекомендується носити в чохлі.

Бренд: "Lantana"
Різновид парасольки: жіноча парасолька тростина
Механізм: напівавтомат
Конструкція: тростина
Довжина складеної парасольки: 83 см.
Довжина спиці: 59 см.
Розмір розкритого купола: 103 см.
Вага парасольки: 475 гр.
Матеріал купола: поліестер
Матеріал ручки: пластик обтягнутий шкірозамінником.
Кількість спиць: 8
Особливість: Обладнаний системою "антивітер", що запобігає пошкодженню парасольки під впливом сильних поривів вітру
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати Вашу парасольку відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол це продовжить рядків експлуатації парасольки.
Носите зонт в чехле во избежание порчи купола.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lantana |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Пластик |
| Матеріал купола | Поліестер з тефлоновим просоченням |
| Матеріал спиць | Пластик |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Гак, шкірозамінник |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Тростина |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 475 г |
| Довжина спиці | 59 см |
| Довжина у складеному вигляді | 83 см |
| Діаметр купола парасольки | 103 см |
- Ціна: 459 ₴











