Компактна і легка механічна парасолька від фірми "SL"..
Дана парасолька поміститься в сумочці будь-якої дівчини чи жінки та не займе багато місця.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних якісних матеріалів.
Парасоля має в наявності 8 карбонових спиць і пластикове закінчення. Завдяки поєднанню різних матеріалів спиці, парасольку не ламає при вивертанні від вітру.

Парасоля має маленьку, зручну пластикову ручку.


Модель має шість відтінків.


Щоб уникнути псування купола парасольку рекомендуємо носити в кишені і висушеним.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SL |
| Країна виробник | Угорщина |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Механіка |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 260 г |
| Довжина спиці | 53 см |
| Довжина у складеному вигляді | 24 см |
| Діаметр купола парасольки | 96 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 328 ₴











