Чоловіча парасолька автомат на 10 металевих спиць від фірми "Срібний Дощ".
- В наявності
- Код: SD-01
1 039 ₴
904 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча парасолька повний автомат від т.м. "Срібний Дощ" - солідний захисник від дощу.
Одним із необхідних кожному чоловікові аксесуарів є парасолька. Парасолька не тільки захищає від негоди, але й робить її володаря стильним та сучасним.
Завдяки системі повний автомат, якій оснащено чоловічу парасольку фірми "Срібний Дощ", його власник не буде втрачати час, коли почнеться дощ і зможе за допомогою легкого натискання на кнопку відразу опинитися під куполом.
Кожна парасолька випускається з використанням високоякісного, водонепроникного матеріалу із захистом від бруду та плям.
Каркас парасольки виготовлений із високоміцної нікельованої сталі, що виключає корозію.

Потовщена ніжка і зручна прогумована ручка.

Інструкція з використання.

Чоловіча парасолька повна автомат від фірми "Срібний Дощ" буде гарним подарунком солідному чоловікові.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол це продовжить строк експлуатації парасольки, а так само не буде іржавіти спиця.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Срібний дощ |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Хромована сталь |
| Матеріал купола | Поліестер з тефлоновим просоченням |
| Матеріал спиць | Хромована сталь |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 580 г |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Діаметр купола парасольки | 104 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 65 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ручка | Напів-гачок,пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 904 ₴












