Жіноча парасоля напівавтомат на 10 спиць системи "антивітер" з абстрактним візерунком від фірми "SL", надійний супутник в дощову погоду.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії. Парасоля має в наявності 10 спиць з фібергласу системи "антивітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру.

Парасоля має просту зручну пластикову ручку, плюс потовщений стрижень що дозволяє добре утримує купол парасольки при поривах вітру.

Модель має шість різних відтінків і один візерунок.

Щоб уникнути псування купола парасольку рекомендуємо носити в чохлі.
Особливість: Забезпечений системою "антивітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передова якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості й довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SL |
| Країна виробник | Угорщина |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 480 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 31.5 см |
| Діаметр купола парасольки | 99 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 197 ₴
- Мінімальне замовлення: 2 шт.













