Чоловіча парасолька напівавтомат на 10 спиць
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: SL 450
238 ₴
Мінімальне замовлення — 6 шт.
Чоловіча парасолька напівавтомат на 10 спиць із вуглепластику від фірми "SL" надійний захист від дощу та вітру.
Каркас парасольки виготовлений із високоміцних матеріалів, сталь укрита покриттям, що запобігає корозії, і спиці з вуглепластику системи "антивітер".

Парасолька має потовщену ніжку і зручну прогумовану ручку.

Щоб уникнути псування купола, носіть парасольку в чохлі.

Особливість: Обладнаний системою "антивітер", що запобігає пошкодженню парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола та передова якість прийманих барвників надають парасольці чудові водовідштовхувальні властивості та довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати Вашу парасольку відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол це продовжить рядків експлуатації парасольки.
Носите зонт в чехле во избежание порчи купола.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SL |
| Країна виробник | Угорщина |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер з тефлоновим просоченням |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 490 г |
| Довжина спиці | 55 см |
| Довжина у складеному вигляді | 35.5 см |
| Діаметр купола парасольки | 99 см |
- Ціна: 238 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.










