Однотонна дитяча парасолька тростина від фірми "Toprain".
Каркас парасольки виготовлений із якісних матеріалів. Парасолька має 8 карбонових спиць. Висока щільність тканини купола й передова якість барвників, що приймаються, надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості та довговічність.

Парасолька має зручну пластикову ручку гачком.
Модель має декілька відтінків.

Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, це продовжить термін експлуатації парасольки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Toprain |
| Вага парасольки | 300 г |
| Довжина спиці | 49 см |
| Довжина у складеному вигляді | 67 см |
| Діаметр купола парасольки | 85 см |
| Колір | Червоний |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Тростина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 247 ₴






