Жіноча парасолька напівавтомат на 8 карбонових спиць від фірми "SL"
- В наявності
- Код: 0493/4
416 ₴
353 ₴
Жіноча парасолька напівавтомат на 8 карбонових спиць, з красивим абстрактним візерунком, надійний захисник від дощу.
Каркас парасольки виготовлений із високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття запобігає виникненню корозії. Парасолька має 8 спиць із карбону системи "анти-вітер", що запобігає пошкодженню парасольки під впливом сильних поривів вітру.

Завдяки такому каркасу парасолька витримує невеликі пориви вітру.

Висока щільність тканини купола та передова якість прийманих барвників надають парасольці чудові водовідштовхувальні властивості та довговічність.
Потовщена ніжка та зручний дизайн пластикової ручки, добре утримує купол парасольки під час проривів вітру.

В пакованні дванадцять штук і кілька різних відтінків й один візерунок.

Щоб уникнути псування купола парасольки, рекомендуємо носити в чохлі.

Виробник: SL
Різновид парасольки: жіноча парасолька
Механізм: напівавтомат
Конструкція: 3 складання
Довжина складеної парасольки: 29,5 см.
Висота парасольки в розкладеному вигляді: 56 см.
Довжина спиці: 54 см.
Розмір розкритого купола: 100 см.
Вага парасольки: 370 гр.
Матеріал каркаса: сталь, карбон
Матеріал купола: поліестер
Матеріал ручки: пластик
Кількість спиць: 8
Особливість: Обладнаний системою "анти-вітер", що запобігає пошкодженню парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола та передова якість прийманих барвників надають парасольці чудові водовідштовхувальні властивості та довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати Вашу парасольку відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол це продовжить рядків експлуатації парасольки.
Носите зонт в чехле во избежание порчи купола.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SL |
| Країна виробник | Угорщина |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 370 г |
| Довжина спиці | 54 см |
| Довжина у складеному вигляді | 29.5 см |
| Діаметр купола парасольки | 100 см |
- Ціна: 353 ₴









