Дитячий зонтик "LEGO NINJYAGO" на 4-8 лет от фирмы "Paolo" потішить і захистить вашу дитину від дощу в негоду.
Каркас парасольки виготовлений із якісних матеріалів. Спеціальне покриття запобігає виникненню корозії. Парасолька має 8 пластикових спиць.

Парасолька має пластикову ручку гачком під колір купола.

Парасольки йдуть у пакованні по дванадцять штук, де чотири різні візерунки та кілька відтінків.

Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати Вашу парасольку відкритою до повного висихання, це продовжить рядків експлуатації парасольки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага парасольки | 245 г |
| Довжина спиці | 49 см |
| Довжина у складеному вигляді | 69 см |
| Діаметр купола парасольки | 84 см |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Полівініл |
| Матеріал спиць | Пластик |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Тростина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 267 ₴









