Однотонна прозора парасолька тростина на 8 спиць.
Прозорий матеріал купола (полівініл).
Каркас парасольки виготовлений із міцних матеріалів. Парасолька має в наявності 8 металевих спиць.

Парасольки йдуть у пакованні по дванадцять штук, де шість різних відтінків.

Парасолька має пластикову ручку в колір купола.

Бренд: SWIFTS
Різновид парасольки: жіноча парасолька
Механізм: напівавтомат
Конструкція: тростина
Довжина складеної парасольки: 82 см.
Довжина спиці: 59 см.
Розмір розкритого купола: 99 см.
Вага парасольки: 330 гр.
Матеріал каркаса: сталь
Матеріал купола: полівініл
Матеріал ручки: гачок, пластик
Кількість спиць: 8
Догляд.
Матеріал купола потрібно берегти від гострих і розпечених предметів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал купола | Полівініл |
| Стать | Жіноча |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Механізм | Напівавтомат |
| Тип парасольки | Тростина |
| Наявність чохла | Ні |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу парасольки | Нержавіюча сталь |
| Ручка | Гак, пластик |
| Матеріал спиць | Нержавіюча сталь |
| Виробник | Swifts |
| Система "антиветер" | Ні |
| Колір | Помаранчевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 330 г |
| Діаметр купола парасольки | 99 см |
| Довжина спиці | 59 см |
| Довжина у складеному вигляді | 82 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | однотонний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 276 ₴










