Прозорий зонт трость з листям по куполу, на 8 карбонових спиць, елегантний захисник від дощу від фірми "Mario".
Прозорий матеріал купола (полівініл) з поєднанням з чудовим візерунком надає парасольці елегантності і вишуканості що прикрасить гардероб будь-якої дівчини.
Каркас парасольки виготовлений з міцних матеріалів. Зонт має в наявності 8 карбонових спиць.

Парасольки йдуть в упаковці по дванадцять штук, де один візерунок і чотири відтінків.

Зонт має пластикову ручку гачком. Принадність парасольки в його формі купола.

Бренд: Mario
Вид парасольки: жіночий парасольку
Механізм: напівавтомат
Конструкція: тростинка
Довжина складеного парасольки: 82 см
Довжина спиці: 58 см
Розмір розкритого купола: 86 см
Вага парасольки: 310 г
Матеріал каркаса: карбон
Матеріал купола: полівініл
Матеріал ручки: гачок, пластик
Кількість спиць: 8
Догляд.
Матеріал купола потрібно берегти від гострих і розпечених предметів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маріо |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Полівініл |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Тростина |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 310 г |
| Довжина спиці | 58 см |
| Довжина у складеному вигляді | 82 см |
| Діаметр купола парасольки | 86 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 153 ₴
- Мінімальне замовлення: 4 шт.










