Чорна парасолька напівавтомат на 8 спиць від фірми "THEBEST".
Кожна парасолька від фірми "THEBEST" випускається з використанням високоякісного, водонепроникного матеріалу. Каркас парасольки виготовлений з якісної сталі, яка вкрита покриттям виключає виникнення корозії, і спиці з карбону системи "анти-вітер".

Завдяки такому каркаса парасолька залишається цілим навіть якщо виверне порив вітру.
Зонт має потовщену ніжку і маленьку пластикову прогумовану ручку.



Особливість: Забезпечений системою "антиветер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передове якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть його в чохол це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага парасольки | 390 г |
| Довжина спиці | 54 см |
| Довжина у складеному вигляді | 31 см |
| Діаметр купола парасольки | 97 см |
| Основні | |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма прогумована |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| характеристика | |
| Довжина стрижня парасольки | 57 см |
- Ціна: 372 ₴











