Однотонна механічна парасоля на 10 карбонових спиць.
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії. Зонт має в наявності 10 карбонових спиць системи "анти-вітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом поривів вітру.

Потовщена ніжка і зручний дизайн пластикової прогумованої ручки, добре утримує купол парасольки при поривах вітру.

Парасолька має компактний розмір в складеному стані.

Парасольки йдуть в упаковці по дванадцять штук, де шість відтінків. Щоб уникнути псування купола парасольку рекомендуємо носити в кишені.

Особливість: Забезпечений системою "анти-вітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передове якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати зонт відкритим до повного висихання, і тільки після цього приберіть його в чохол це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Calm Rain |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Механіка |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма прогумована |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 330 г |
| Довжина спиці | 54 см |
| Довжина у складеному вигляді | 26 см |
| Діаметр купола парасольки | 97 см |
| парасольки | |
| Довжина стрижня парасольки | 60 см |
- Ціна: 306 ₴










