Прозора парасолька тростина з ажурним візерунком від фірми "Feeling Rain"
- В наявності
- Код: 0101WB
306 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чудова жіноча прозора парасоля тростина з рюшою.
Каркас тростини виготовлений з якісного матеріалу і має в наявності 8 карбонових спиць.

Парасолька має гарний візерунок по куполу який по краю прикрашений рюшою.

Зручна пластикова ручка.

Догляд.
Купол парасольки потрібно берегти від гострих і розпечених предметів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feeling Rain |
| Країна виробник | Угорщина |
| Колір | Чорний |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Полівініл |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Тростина |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 375 г |
| Довжина спиці | 59 см |
| Довжина у складеному вигляді | 91 см |
| Діаметр купола парасольки | 98 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 306 ₴












