


Дитяча парасолька-тростина "Hello Kitty" з пластиковою спицею від фірми "Rainproof"
- В наявності
- Код: R 01220/2
153 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча парасолька "Hello Kitty" на 4-7 років потішить і захистить вашу дитину від дощу в негоду.
Каркас парасольки виготовлений із якісних матеріалів. Спеціальне покриття запобігає виникненню корозії. Парасолька має 8 пластикових спиць.

Пластикова спиця надає парасольці міцності та легкості.
Парасолька має пластикову ручку гачком під колір купола.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага парасольки | 250 г |
| Довжина спиці | 49 см |
| Довжина у складеному вигляді | 68 см |
| Діаметр купола парасольки | 82 см |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Нейлон |
| Матеріал спиць | Пластик |
| Механізм | Напівавтомат |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Тростина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Rainproof |
Інформація для замовлення
- Ціна: 153 ₴



