Маленька механічна парасолька оптом завдовжки 20 см і вагою 265 г від фірми "Star Rain"
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: SR-400S
153 ₴
Мінімальне замовлення — 6 шт.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Маленька та легка жіноча механічна парасолька поміститься в сумочці будь-якої дівчини або жінки та не займе там багато місця.
Каркас парасольки виготовлений із високоміцних якісних матеріалів. Парасолька має 8 полегшених спиць.

Завдяки такому каркасу парасолька має гарну вітростійкість. Навіть якщо парасолька виверне порив вітру, вона залишається цілою.

Висока щільність тканини купола та передова якість прийманих барвників надають парасольці чудові водовідштовхувальні властивості та довговічність.
Парасолька має маленьку зручну дерев'яну ручку.



Парасолька на стільки маленький, що може поміститися навіть у кишені джинсів.

Виробник: Star Rain
Різновид парасольки: жіноча парасолька
Механізм: механіка
Конструкція: 4 складання
Довжина складеної парасольки: 20 см.
Висота парасольки в розкладеному вигляді: 54 см.
Довжина спиці: 53 см.
Розмір розкритого купола: 92 см.
Вага парасольки: 265 гр.
Матеріал купола: сатин
Матеріал ручки: пластик
Кількість спиць: 8
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати Вашу парасольку відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол це продовжить рядків експлуатації парасольки.
Носите зонт в чехле во избежание порчи купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Star rain |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Кількість додавань | 4 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал купола | Сатин |
| Матеріал спиць | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Механізм | Механіка |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, дерево |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 265 г |
| Довжина спиці | 53 см |
| Довжина у складеному вигляді | 20 см |
| Діаметр купола парасольки | 92 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу парасольки | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 153 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.












