Парасолька від «Toprain» — завжди надійний захисник від дощу.
Чоловіча парасолька напівавтомат на 10 спиць з фібергласу системи «антивітер» не тільки надійно захистить свого власника від дощу, але допоможе виглядати стильно та сучасно. Цей аксесуар стане незамінною частиною гардероба.

Зручна маленька пластикова ручка.

Чому купувати товари найвигідніше у нас?
![]() |
Займаємося продажем парасольок вже понад 12 років і можемо знайти підхід до кожного клієнта, навіть неординарного. |
![]() |
Маємо багато позитивних відгуків від покупців. |
![]() |
Товар завжди є в наявності, тому вам не доведеться довго чекати на доставку. |
![]() |
Маємо широкий асортимент парасольок різного дизайну на будь-який смак. |
Парасоля чоловіча напівавтомат на 10 спиць з фібергласу «антивітер» з водонепроникного матеріалу створить для вас відмінний захист, а завдяки високій міцності цей аксесуар буде служити вам багато років.

Схема замовлення
Замовлення на сайті або за телефоном
Узгодження деталей
Оплата зручним способом
Доставлення обраним способом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toprain |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 460 г |
| Довжина спиці | 54 см |
| Довжина у складеному вигляді | 31 см |
| Діаметр купола парасольки | 97 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 306 ₴












