Парасоля від «Toprain» — завжди надійний захисник від дощу.
Чоловіча парасоля напівавтомат на 10 спиць з фіберласу системи «антивітер» не тільки надійно захищає свого власника від дощу, але допоможе виглядати стильно і сучасно. Цей аксесуар стане незаміною частиною вашого гардеробу.

Зручна, маленька, пластикова ручка.

Чому купувати товари вигідніше всього у нас?
![]() |
Ми продаємо парасолі вже понад 12 років і можемо знайти підхід до кожного клієнта, навіть найбільш неординарного. |
![]() |
Є безліч позитивних відгуків від покупців. |
![]() |
Товар завжди є в наявності, тому вам не доведеться довго чекати доставки. |
![]() |
Ми маємо широкий асортимент парасолів різного дизайну на будь-який смак. |
Чоловіча парасоля напівавтомат на 10 спиць з фібергласа "антивітер" з водонепроникного матеріалу створить для вас відмінний захист, а завдяки високій міцності цей аксесуар буде служити вам багато років.

Схема замовлення
Замовка на сайті або по телефону
Здобуття деталей
Витрати на зручне використання
Доставка вибраним способом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Max |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер з тефлоновим просоченням |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 460 г |
| Довжина спиці | 54 см |
| Довжина у складеному вигляді | 31 см |
| Діаметр купола парасольки | 97 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 228 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.













