Маленька механічна парасолька на 8 сталевих спиць.
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії. Парасолька має 8 сталевих спиць.
Висока щільність тканини купола та передова якість прийманих барвників надають парасольці чудові водовідштовхувальні властивості та довговічність.

Парасолька має маленьку пластикову ручку, яку зручно тримати в руці.

Щоб уникнути псування купола парасольки, рекомендуємо носити в чохлі.

Бренд: Flagman
Тип парасольки: унісекс
Механізм: механіка
Конструкція: 3 складання
Довжина складеної парасольки: 26 см.
Висота парасольки в розкладеному вигляді: 58 см.
Розмір розкритого купола: 95 см.
Вага парасольки: 290 гр.
Матеріал каркаса: сталь
Матеріал купола: поліестер
Матеріал ручки: пластик
Кількість спиць: 8
Особливість:
Висока щільність тканини купола та передова якість прийманих барвників надають парасольці чудові водовідштовхувальні властивості та довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати Вашу парасольку відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол це продовжить рядків експлуатації парасольки.
Носите зонт в чехле во избежание порчи купола.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flagman |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер з тефлоновим просоченням |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Механіка |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 290 г |
| Довжина спиці | 54 см |
| Довжина у складеному вигляді | 26 см |
| Діаметр купола парасольки | 95 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Однотонний |
- Ціна: 158 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.












