Парасольки Smart Exclusive
Дуже практичним і зручним предметом від дощу та вітру є інноваційна парасолька «Smart Exclusive». Його спеціальна конструкція тростини, і великий купол забезпечують максимальний комфорт під час носіння парасольки в момент зайнятих рук і за сильних поривів вітру.

Опис характеристик ексклюзивної моделі парасольки
![]() |
Простота та зручність в експлуатації. |
![]() |
Витримує великі пориви вітру. |
![]() |
Має великий і надійний купол. |
![]() |
Матеріал виготовлення корпусу та спиць — вуглепластик. |
![]() |
Матеріал купола — поліестер із тефлоновим просоченням. |
![]() |
Наявність спеціального гака для охоплення руки дає змогу нести дитину, везти коляску, використовувати мобільний телефон. |
![]() |
Розроблена спеціальна система «антивітер». |
![]() |
Наявність офіційної гарантії. |
Чудова парасолька Smart
Переваги пропонованих нами послуг
![]() |
Продаємо парасольки понад 10 років і маємо спеціалізований магазин. |
![]() |
Відстежуємо нові тенденції ринку, пропонуємо тільки перевірений товар високої якості. |
![]() |
Надаємо офіційну гарантію на всі види продукції та забезпечуємо високий сервіс. |
![]() |
Оформлення замовлення можливе на сайті або телефоном, способи доставки — на розсуд замовника за договоренимистю. |
Вибираючи нашу компанію для придбання ексклюзивної, практичної парасольки на всі випадки життя — ви вибираєте бездоганну якість у поєднанні з надійною експлуатацією й оптимальною вартістю.
Схема замовлення
Заказ на сайті або телефоном
Погодження деталей
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом










Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Swifts |
| Країна виробник | Угорщина |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал купола | Поліестер з тефлоновим просоченням |
| Механізм | Механіка |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, прогумована |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип парасольки | Тростина |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 500 г |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 80 см |
| Діаметр купола парасольки | 110 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу парасольки | вуглепластик |
| Матеріал спиць | вуглепластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525 ₴










