Механічна однотонна парасолька на 8 спиць металевих спиць із пластиковим закінченням.
Каркас парасольки виготовлений із якісних матеріалів; сталь укрита покриттям, що запобігає корозії, і вкрайу спицю із пластику.

Парасольки йдуть у пакованні по 12 шт., де шість відтінків.

Маленька пластикова ручка зі шнурком під колір купола.

Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати Вашу парасольку відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол це продовжить рядків експлуатації парасольки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toprain |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Нейлон |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Механіка |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Ні |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 225 г |
| Довжина спиці | 52 см |
| Довжина у складеному вигляді | 24 см |
| Діаметр купола парасольки | 95 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Однотонний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 101 ₴
- Мінімальне замовлення: 12 шт.









