Жіноча парасолька напівавтомат зі сріблястим просоченням на 10 спиць від фірми "Bellissimo".
- В наявності
- Код: 018307
525 ₴
446 ₴
Жіноча парасолька напівавтомат на 10 спиць із вуглепластику, системи "анти-вітер", від фірми "Bellissimo" якісний захисник від дощу.
Каркас парасольки виготовлений із високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття запобігає виникненню корозії. Склепіння парасольки містить 10 спиць зі сталі, вуглепластику та пластику. Завдяки такому поєднанню спиць, парасолька може витримувати великі пориви вітру.
Потовщена ніжка та зручний дизайн пластикової ручки, добре утримує купол парасольки під час проривів вітру.

Парасольки упаковані в коробку по дванадцять штук, де один візерунок і кілька відтінків.

Щоб уникнути псування купола, парасольку рекомендуємо носити в чохлі.
Бренд: "Bellissimo"
Різновид парасольки: жіноча парасолька
Механізм: напівавтомат
Конструкція: 3 складання
Довжина складеної парасольки: 33 см.
Висота парасольки в розкладеному вигляді: 60 см.
Довжина спиці: 56 см.
Розмір розкритого купола: 99 см.
Вага парасольки: 490 гр.
Матеріал каркаса: сталь, вуглепластик
Матеріал купола: поліестер
Матеріал ручки: пластик
Кількість спиць: 10
Особливість: Обладнаний системою "анти вітер", що запобігає пошкодженню парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола та передова якість прийманих барвників надають парасольці чудові водовідштовхувальні властивості та довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати Вашу парасольку відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол це продовжить рядків експлуатації парасольки.
Носите зонт в чехле во избежание порчи купола.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bellissima |
| Країна виробник | Угорщина |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 480 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Діаметр купола парасольки | 99 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| см. | 59 |
- Ціна: 446 ₴









