Маленька та легка механічна парасолька від фірми "SL" з карбоновою спицею.
Ця парасолька поміститься в сумочці будь-якої дівчини або жінки та не займе там багато місця.
Каркас парасольки виготовлений із високоміцних якісних матеріалів.
Парасолька має 8 карбонових спиць і пластикове закінчення. Завдяки поєднанню різних матеріалів спиці, парасолька не ламає під час вивертання від вітру.

Парасолька має маленьку, зручну пластикову ручку.


Механічні парасольки йдуть в пакованні по 12 штук, один візерунок і шість відтінків.


Щоб уникнути псування купола парасолька рекомендуємо носити в чохлі та висушеним.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати Вашу парасольку відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол це продовжить рядків експлуатації парасольки.
Носите зонт в чехле во избежание порчи купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SL |
| Країна виробник | Угорщина |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Механіка |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 260 г |
| Довжина спиці | 53 см |
| Довжина у складеному вигляді | 24 см |
| Діаметр купола парасольки | 96 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 328 ₴











