Однотонна дитяча парасолька з величезним куполом від фірми "Max".
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів. Каркас парасольки має 8 сталевих спиць. Висока щільність тканини купола і передове якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.


Зонт має зручну пластикову ручку гачком.
В упаковці дванадцять штук, кілька відтінків.

Закривається парасолька хлястиком на липучку. Щоб уникнути травм спиця парасольки захищена тупим наконечником.
Бренд: MaX
Вид парасольки: дитячий парасольку
Механізм: напівавтомат
Конструкція: тростинка
Довжина складеного парасольки: 70 див.
Розмір розкритого купола: 90 див.
Довжина спиці: 52 див.
Вага парасольки: 300 гр.
Матеріал каркаса: сталь
Матеріал купола: нейлон
Матеріал ручки: пластик
Кількість спиць: 8
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати зонт відкритим до повного висихання, це продовжить термін експлуатації парасольки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Max |
| Вага парасольки | 300 г |
| Довжина спиці | 52 см |
| Довжина у складеному вигляді | 70 см |
| Діаметр купола парасольки | 90 см |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Нейлон |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Тростина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 247 ₴







