Чоловіча парасоля напівавтомат від «Toprain» на 10 спиць
- Готово до відправки
- Код: 0355
438 ₴
381 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Парасолька від «Toprain» — завжди надійний захисник від дощу.
Чоловіча парасоля напівавтомат на 10 спиць з фібергласу системи «антивітер» не тільки надійно захистить свого власника від дощу, але допоможе виглядати стильно і сучасно. Цей аксесуар стане незамінною частиною вашого гардеробу.

Зручна ручка напівгачком.
![]()
Чому купувати товари вигідніше всього у нас?
![]() |
Займаємося продажем парасольок вже більше 12 років і можемо знайти підхід до кожного клієнта, навіть самому неординарної. |
![]() |
Маємо безліч позитивних відгуків від покупців. |
![]() |
Товар завжди є в наявності, тому вам не доведеться довго чекати доставки. |
![]() |
Маємо широкий асортимент парасольок різного дизайну на будь-який смак. |
Чоловіча парасоля напівавтомат на 10 спиць з фібергласу «антивітер» з водонепроникного матеріалу створить для вас відмінну захист, а завдяки високій міцності цей аксесуар буде служити вам багато років.
![]()
Схема замовлення
Замовлення на сайті або за телефоном
Узгодження деталей
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toprain |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Гак, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 490 г |
| Довжина спиці | 54 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Діаметр купола парасольки | 99 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 381 ₴









