Якісна чоловіча парасоля напівавтомат з клапаном від вітру фірми "Fiaba".
З питань оптової закупівлі даної моделі звертайтеся до менеджера.
У даній моделі парасольки використовуються якісні матеріали (ПОДВІЙНА КАРБОНОВА СПИЦЯ) і нові технології захисту від вітру (КЛАПАН НА ТКАНИНИ).
Зонт має в наявності 8 подвійних карбонових спиць.
Завдяки поєднанню, надійного каркаса і клапана на тканини, парасолька може витримувати значні пориви вітру.

Простий, але зручний дизайн пластикової ручки.

Парасолька також має зручний чохол.

Особливість: Забезпечений системою "анти-вітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передове якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть його в чохол це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiaba |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 2 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Карбон |
| Матеріал купола | Поліестер з тефлоновим просоченням |
| Матеріал спиць | Пластик, Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 600 г |
| Довжина спиці | 63 см |
| Довжина у складеному вигляді | 47 см |
| Діаметр купола парасольки | 114 см |
| Довжина стрижня парасольки | 73 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 678 ₴













