Дитяча парасолька тростина з 3D малюнком на 5-9 років від фірми "Eso Fecske"
- В наявності
- Код: 03300/2
289 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча парасолька на 5-9 років порадує вашу дитину своєю якістю і буде хорошим захисником від дощу.
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів.
Парасоля має в наявності 8 карбонових спиць, що надає йому легкості і міцності.

Пластикова ручка гачком.

Модель має чотири візерунки.

Бренд: Eso Fecske
Механізм: напівавтомат
Конструкція: тростинка
Довжина складеної парасольки: 69 см
Довжина спиці: 49 см
Розмір розкритого купола: 84 см
Вага парасольки: 270 г
Матеріал каркаса: карбон
Матеріал купола: полівініл
Матеріал ручки: гачок, пластик
Кількість спиць: 8 карбонових
Догляд.
Матеріал купола парасольки потрібно берегти від гострих і розпечених предметів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага парасольки | 240 г |
| Довжина спиці | 48 см |
| Довжина у складеному вигляді | 66 см |
| Діаметр купола парасольки | 83 см |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Карбон |
| Матеріал купола | Полівініл |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Тростина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 289 ₴








