Чоловіча парасоля напівавтомат на 10 спиць з вуглепластика від фірми "Feeling Rain" надійний захист від дощу та вітру.
Одним з необхідних кожному чоловікові аксесуарів є парасолька. Парасолька не тільки захищає від негоди, але і робить його власника стильним і сучасним.
Кожен парасолька випускається з використанням високоякісного, водонепроникного матеріалу з захистом від бруду і плям. Каркас парасольки виготовлений з високоміцних матеріалів, сталь вкрита покриттям виключає корозію, вуглепластика і пластику.
Завдяки такому поєднанню матеріалів каркас парасольки витримує пориви вітру.
Зонт має просту і зручну пластикову ручку підлозі гачком і потовщену ніжку що дозволяє добре утримувати купол парасольки при вітрі.

Бренд: "Feeling Rain"
Країна-виробник: Угорщина
Вид парасольки: чоловічий парасольку
Механізм: напівавтомат
Конструкція: 3 складання
Довжина складеного парасольки: 35 див.
Висота парасольки в розкладеному вигляді: 63 див.
Довжина спиці: 56 див.
Розмір розкритого купола: 100 див.
Вага парасольки: 500 гр.
Матеріал каркаса: сталь, вуглепластик
Матеріал купола: поліестер
Матеріал ручки: пластик
Кількість спиць: 10
Особливість: Забезпечений системою "анти вітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передове якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feeling Rain |
| Країна виробник | Угорщина |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Гак, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 490 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 35.5 см |
| Діаметр купола парасольки | 100 см |
- Ціна: 228 ₴
- Мінімальне замовлення: 2 шт.












