Парасолька- тростина веселка на 16 сталевих спиць системи "анти-вітер" фірми
"Flagman".
Каркас парасольки виготовлений із високоміцних якісних матеріалів.
Спеціальне покриття запобігає виникненню корозії.
Парасолька має 16 пластикових спиць системи "анти-вітер".

Навіть якщо парасолька вивертає у разі вітру, спиця парасольки залишається цілою.

Висока щільність тканини купола надає парасольці чудові водовідштовхувальні властивості та довговічність.
Сталева ніжка та зручна ручка з пластику добре утримує купол парасольки під час проривів вітру.

Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати його відкритим до повного висихання. Це продовжить рядків експлуатації парасольки.
Парасолька-тростина має просту та надійну конструкцію, цим істотно пояснюється її популярність.
Спиці без зчленувань роблять купол жорстким і округлим, ніж купол складаної парасольки.
Це не тільки красиво, але й зручно — вода легко скочується з купола, парасолька швидше сохне. Парасолька-тростина елегантна й аристократична.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flagman |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість спиць куполу | 16 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип парасольки | Тростина |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 655 г |
| Довжина спиці | 59 см |
| Довжина у складеному вигляді | 86 см |
| Діаметр купола парасольки | 119 см |
- Ціна: 503 ₴










