Парасолька від дощу від т. м. "Три Слона" завжди надійний захисник від дощу.
Каркас парасольки виготовлений з якісної сталі з покриттям, що виключає корозію і фібергласу системи "антивітер".

Простий і зручний дизайн пластикової ручки.

Матеріал купола оброблений водовідштовхувальним просоченням.
Щоб уникнути псування купола, обов'язково потрібно носити парасольку в чохлі.
Бренд: "Три Слона"
Механізм: повний автомат
Конструкція: 3 складання
Довжина складеного парасольки: 31 см
Висота парасольки в розкладеному вигляді: 63 см
Довжина спиці: 57 см
Розмір розкритого купола: 98 см
Вага парасольки: 460 г
Матеріал каркаса: сталь, фіберглас, пласти
Матеріал ручки: пластик
Кількість спиць: 9
Особливість: Зонт оснащений системою "анти вітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру.
Висока щільність тканини купола і передова якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасолю в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Три Слона |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 460 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 31 см |
| Діаметр купола парасольки | 98 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 63 см |
- Ціна: 481 ₴












