Маленька та легка механічна парасолька від фірми "Feeling Rain"
- В наявності
- Код: 0305D/2
306 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Парасолька торгової марки "Feeling Rain", якісний захисник від дощу.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних якісних матеріалів.
Купол має в наявності 8 полегшених спиць з карбону і закінчення зі скловолокна.

Завдяки поєднанню таких матеріалів спиці, парасолька не ламає при вивертання від вітру.
Висока щільність тканини купола і передове якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Зонт має маленьку, зручну пластикову ручку.

Модель має кілька різних відтінків.

Щоб уникнути псування купола парасольку рекомендуємо носити в кишені і висушеним.
Особливість: зонт легкий, компактний і зручний.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть його в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feeling Rain |
| Країна виробник | Угорщина |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Карбон |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Механізм | Механіка |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 230 г |
| Довжина спиці | 54 см |
| Довжина у складеному вигляді | 26 см |
| Діаметр купола парасольки | 97 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 58 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 306 ₴










