Чоловіча парасолька автома Feeling Rain #08012
- Готово до відправки
- Код: 08012
558 ₴
485 ₴
Чоловіча парасолька автомат торгової марки "Feeling Rain" якісний захисник від дощу.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних якісних матеріалів.
Спеціальне покриття виключає виникнення корозії. Зонт має в наявності 9 спиць з вуглепластика і оснащений системою проти вітру.
Завдяки такому каркасу парасолька витримує незначні пориви вітру.
Зручний дизайн пластикової ручки, дозволяє добре утримувати великий купол парасольки при поривах вітру.

Щоб уникнути псування купола парасольку рекомендуємо носити в чохлі.

Бренд: Feeling Rain
Механізм: повний автомат
Конструкція: 3 складання
Довжина складеного парасольки: 32 см
Висота парасольки в розкладеному вигляді: 63 см
Довжина спиці: 56 см
Розмір розкритого купола: 99 см
Матеріал каркаса: сталь, вуглепластик, пластик
Матеріал купола: поліестер
Матеріал ручки: пластик
Кількість спиць: 9
Особливість: Забезпечений системою "антивітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передова якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feeling Rain |
| Країна виробник | Угорщина |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 450 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Діаметр купола парасольки | 99 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 63 см |
- Ціна: 485 ₴












